IMCE plupload (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Media
fr: Média

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fr: Seuls les fichiers se terminant par les extensions suivantes sont autorisés : %files-allowed.

en: Upload failed.
fr: Le transfert a échoué.

en: The file has been renamed to %filename.
fr: Le fichier a été renommé %filename.

en: %filename has been uploaded.
fr: %filename a été transféré.
