IMCE plupload (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Media
cs: Média

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Upload failed.
cs: Nahrávání selhalo.

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.
