IMCE plupload (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
es: Sólo se permiten archivos con las siguientes extensiones: %files-allowed.

en: Upload failed.
es: La subida no se pudo efectuar.

en: The file has been renamed to %filename.
es: El archivo se ha renombrado como %filename.

en: %filename has been uploaded.
es: %filename ha sido subido al servidor
