IMCE plupload (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ja: 次の拡張子のファイルのみが許可されます: %files-allowed

en: Upload failed.
ja: アップロードに失敗しました。

en: The file has been renamed to %filename.
ja: ファイルの名前を %filename に変更しました。

en: %filename has been uploaded.
ja: %filename をアップロードしました。
