IMCE plupload (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ru: Прикреплять можно только файлы с расширениями: %files-allowed.

en: Upload failed.
ru: Загрузка не удалась.

en: The file has been renamed to %filename.
ru: Файл был переименован в %filename.

en: %filename has been uploaded.
ru: %filename был успешно закачан.
