IMCE Uploader (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Media
gl: Medios

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
gl: O arquivo renombrouse como %filename.
