IMCE Uploader (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Media
uk: Медіа

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
uk: Файл було перейменовано на %filename.

en: %filename has been uploaded.
uk: %filename було відвантажено.
