IMCE Uploader (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Media
fa: رسانه

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
fa: نام فایل به %filename تغییر یافت.

en: %filename has been uploaded.
fa: %filename بارگذاری شد.
