IMCE Uploader (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: The specified file %name could not be uploaded.
it: Il file specificato %name non può essere caricato.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
it: Sono consentiti solo i file con le seguenti estensioni: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
it: Il file è stato rinominato %filename.

en: %filename has been uploaded.
it: %filename è stato caricato.
