IMCE Uploader (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pl: Dozwolone są jedynie pliki o następujących rozszerzeniach: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
pl: Zmieniono nazwę pliku na %filename.

en: %filename has been uploaded.
pl: Plik %filename został wysłany.
