IMCE Uploader (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Media
ru: Мультимедиа

en: The specified file %name could not be uploaded.
ru: Указанный файл %name не может быть загружен.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ru: Прикреплять можно только файлы с расширениями: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
ru: Файл был переименован в %filename.

en: %filename has been uploaded.
ru: %filename был успешно закачан.
