IMCE Uploader (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Media
cs: Média

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.
