IMCE Uploader (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Default
da: Standard

en: The specified file %name could not be uploaded.
da: Den valgte fil %name kan ikke uploades.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
da: Kun filer med følgende endelser er tilladt: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
da: Filen er blevet omdøbt til %filename.

en: %filename has been uploaded.
da: %filename er blevet uploadet.
