IMCE Uploader (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Default
de: Standard

en: Media
de: Medien

en: The specified file %name could not be uploaded.
de: Die angegebene Datei %name konnte nicht hochgeladen werden.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
de: Nur Dateien mit folgenden Erweiterungen sind zulässig: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
de: Der Dateiname wurde in %filename geändert.

en: %filename has been uploaded.
de: %filename wurde hochgeladen.
