IMCE Uploader (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Media
hu: Média

en: The specified file %name could not be uploaded.
hu: A megadott %name fájl nem tölthető fel.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hu: Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
hu: Fájl átnevezve erre: %filename.

en: %filename has been uploaded.
hu: %filename feltöltve.

en: Allows you to upload multiple files using HTML5, Gears, Silverlight, Flash, BrowserPlus or normal forms.
hu: Több fájl egyidejű feltöltését teszi lehetővé HTML5, Gears, Silverlight, Flash, BrowserPlus vagy normál űrlapok használatával.

en: File Uploader
hu: Fájl feltöltő

en: Integrate various uploaders with IMCE to enable multi-file uploads.
hu: Az IMCE és különböző feltöltők együttműködését biztosítja lehetővé téve több fájl egyidejű feltöltését.

en: IMCE Uploader - Plupload
hu: IMCE Uploader – Plupload

en: Integrate plupload with IMCE.
hu: Plupload IMCE együttműködés.
