IMCE Uploader (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: The specified file %name could not be uploaded.
sv: Den angivna filen %name kunde inte laddas upp.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sv: Endast filer med följande filändelser tillåts: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
sv: Filen har döpts om till %filename.

en: %filename has been uploaded.
sv: %filename har laddats upp.
