IMCE Uploader (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: The specified file %name could not be uploaded.
fi: Tiedoston %name siirtäminen palvelimelle epäonnistui.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fi: Vain seuraavat tiedostopäätteet ovat sallittuja: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
fi: Tiedosto on nimetty uudelleen nimellä %filename.

en: %filename has been uploaded.
fi: %filename on ladattu.
