IMCE Uploader (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
nl: Het bestand is hernoemd naar %filename.

en: %filename has been uploaded.
nl: %filename is ge-upload.
