IMCE Uploader (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Media
pt: Mídia

en: The specified file %name could not be uploaded.
pt: O arquivo %name especificado não pôde ser enviado.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
pt: Apenas arquivos com as seguintes extensões são permitidos: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
pt: O arquivo foi renomeado para %filename.

en: %filename has been uploaded.
pt: %filename foi carregado.
