IMCE Uploader (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Media
es: Multimedia

en: The specified file %name could not be uploaded.
es: El archivo especificado %name no se pudo subir.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
es: Sólo se permiten archivos con las siguientes extensiones: %files-allowed.

en: The file has been renamed to %filename.
es: El archivo se ha renombrado como %filename.

en: %filename has been uploaded.
es: %filename ha sido subido al servidor
