IMCE Uploader (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Media
ja: メディア

en: The specified file %name could not be uploaded.
ja: 指定されたファイル %name をアップロードできませんでした。

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ja: 次の拡張子のファイルのみが許可されます: %files-allowed

en: The file has been renamed to %filename.
ja: ファイルの名前を %filename に変更しました。

en: %filename has been uploaded.
ja: %filename をアップロードしました。
