IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Media
be: Мультымедыя

en: top
be: уверсе

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Image styles
be: Стылі выяваў
