IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Image styles
ca: Estils d'imatge
