IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: center
el: κέντρο

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων
