IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Media
hu: Média

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Image styles
hu: Képstílusok
