IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ
