IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Image styles
lv: Attēlu stili
