IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: bottom
ru: снизу

en: top
ru: сверху

en: center
ru: по центру

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Watermark
ru: Водяной знак

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Watermark disabled
ru: Водяной знак отключен

en: Manual script watermark
ru: Скрипт для водяного знака

en: Imagecache watermark action
ru: Водяной знак через Imagecache

en: Manual script watermark settings
ru: Настройки водяного знака скриптом

en: Watermark image
ru: Рисунок водяного знака

en: Horizontal position of watermark
ru: Горизонтальное положение водяного знака

en: middle
ru: посредине

en: Vertical position of watermark
ru: Вертикальное положение водяного знака
