IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov
