IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Image styles
sv: Bildstilar
