IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Media
tr: Medya

en: bottom
tr: alt

en: top
tr: üst

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Image styles
tr: Resim stilleri
