IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Watermark
uk: Водяний знак

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Watermark disabled
uk: Водяний знак вимкнено

en: Manual script watermark
uk: Ручний сценарій водяного знаку

en: Imagecache watermark action
uk: Дія водяного знаку Imagecache

en: Manual script watermark settings
uk: Налаштування ручного сценарію водяного знаку

en: Watermark image
uk: Малюнок водяного знаку

en: Horizontal position of watermark
uk: Горизонтальна позиція водяного знаку

en: middle
uk: середина

en: Vertical position of watermark
uk: Вертикальна позиція водяного знаку
