IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Watermark
vi: Thủy ấn

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh
