IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Media
de: Medien

en: bottom
de: unten

en: top
de: oben

en: center
de: Zentrale

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Watermark
de: Wasserzeichen

en: Image styles
de: Bildstile

en: Watermark image
de: Wasserzeichenbild

en: Horizontal position of watermark
de: Horizontale Position des Wasserzeichens

en: middle
de: Mitte

en: Vertical position of watermark
de: Vertikale Position des Wasserzeichens
