IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Media
fr: Média

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: center
fr: centre

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Watermark
fr: Filigrane

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: middle
fr: milieu
