IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: middle
nl: midden
