IMCE Watermark (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Media
oc: Mèdia

en: center
oc: centre

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: Image styles
oc: Estils d'imatges
