Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف
