Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам
