Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Image
bo: པར་རིས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན
