Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer
