Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem
