Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Image
da: Billede

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil
