Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Image
de: Bild

en: Original image
de: Originalbild

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei
