Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο
