Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Image
es: Imagen

en: Original image
es: Imagen original

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Linked to file
es: Vinculado a archivo
