Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile
