Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon
