Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Linked to @style
fr: Lié à @style
