Image link to preset (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo
